OBUKA I POLAGANJE

Dugogodišnje iskustvo nam omogućava da Vam na jednom mestu obezbedimo sve uslove potrebne za uspešno polaganje vozačkog ispita.

*Potrebna dokumenta

Već sa napunjenih 16 godina se možete upisati u auto školu! Da bi ste se upisali potrebno je da imate važeću ličnu kartu ili potvrdu o izdatoj ličnoj karti. Upis se vrši u auto školi.

*Sledeći korak: Teorijska obuka

Obuka počinje u učionici, teoretskom nastavom i traje 40 časova. Nakon upisa, slušate teorijsku nastavu i upoznajete se sa: saobraćajnim znacima, pravilima u saobraćaju, zakonima, propisima kojih se morate pridržavati… Nudimo Vam:

• Najpovoljnije cene,
  • Mogućnost plaćanja u više rata,
  • Knjigu za obuku dobijate na poklon!

*Praktična obuka

Kada položite teorijski ispit stižete do praktične obuke gde ćete sa instruktorom proći Vaše prve vozačke kilometre. Praktična obuka se održava u vozilu za obuku po vašoj želji, gde se kandidat najpre upoznaje sa vozilom, kako bi kasnije stvorio osećaj sigurnosti u svoje postupke, u donošenju ključnih odluka u saobraćaju. Veći deo praktične obuke posvećen je gradskoj vožnjiradi sticanja iskustva i prilagođavanja situacijama koje

postaju svakodnevnica. Imamo najnižu republičku cenu i nudimo mogućnost plaćanja 12 mesečnih rata!

*Lekarasko uverenje i prva pomoć

Pre početka praktične obuke morate imati lekarsko uverenje koje možete podići u skoro svakom Domu Zdravlja.

*Dodatni čas? Nema problema!

U slučaju da Vam je potreban dodatni čas, dugo niste vozili ili niste sasvim sigurni u sebe, tu smo da Vam pomognemo i u najkraćem roku, zajedno sa vama, premostimo ovu prepreku.

*Prva pomoć

Lokacije:

-Dom zdravja Dr Ristić, Narodnih Heroja 38, Novi Beograd

Tel:011/2693 287

-Hitna Pomoć Beograd, auto put kod BIPa, Franša Deparea 5 ,Beograd

Tel:011/3615 015

-Crveni Krst Beograd                                                                  Screenshot_7

Organizuje obuku u skoro svim Gradskim opštinama

www.crvenikrst011.org.rs

Auto-skola-kostic-plus-beograd-kaludjerica-cene.polaganje-testova

Ograničenja koja nosi probna vozačka dozvola:

• Može se koristiti samo na teritoriji Republike Srbije
  • Zabrana upravljanja vozilom u periodu od 23:00-05:00
  • Zabrana upotrebe telefona i drugih sredstava za komunikaciju
  • Brzina kretanja vozila ne sme biti veća od 90% od brzine koja je dozvoljena na delu puta kojim se vozilo kreće
  • Motorno vozilo kojim upravlja lice koje ima probnu vozačku dozvolu, mora biti označeno posebnom oznakom “P”
  • Vozač koji ima probnu vozačku dozvolu, a nema navršenih 18 godina, ne sme da upravlja vozilom bez nadzora lica koje ima vozačku dozvolu B kategorije najmanje pet godina
  • Sa probnom vozačkom dozvolom nije moguće upisati obuku za druge kategorije.

Naša misija je stvaranje osećaja sigurnosti kod naših kandidata prilikom učestvovanja u saobraćaju i iznad               svega osećaja odgovornosti za svoje postupke.

Ukažite nam poverenje i postaćete sigurni i iskusni vozači!