auto-skola-kostic-plus-kaludjerica-lestane-vinca-beograd

Dobrodošli na web prezentaciju auto škole Kostić plus

Auto škola ”Kostić Plus” nalazi se na adresi Smederevski put 94 u Kaluđerici, u Beogradu.

Svojim položajem pokrivamo delove opština Grocke i Zvezdare, što je vrlo pristupačno građanima Kaluđerice,Mirijeva,  Vinče, Leštana, Boleča, Malog i Velikog Mokrog luga i ostalih okolnih naselja. Postojimo i radimo dugi niz godina kao pouzdan partner svih onih koji žele da savladaju pravila vožnje i ponašanja u saobraćaju.

Dugogodišnje iskustvo nam omogućava da Vam na jednom mestu obezbedimo sve uslove potrebne za uspešno polaganje vozačkog ispita.

Poruka direktora auto škole

Poštovani polaznici, sadašnji i budući,

Danas, u vreme brzog i teškog života, odluka o polaganju vozačkog ispita je važna i vrlo značajna odluka. Svakodnevnim obavezama odlučili ste pridodati i još jednu za koju morate izdvojiti puno vremena, novaca, energije, truda, želje i slično. Stoga vodite  računa da odluku donesete promišljeno uzevši pri tom sve okolnosti u obzir.
Uz sve obaveze, troškove i ostalo što Vam je potrebno za osposobljavanje za vozača svakako uzmite u obzir da je motivacija  jedan od osnovnih preduslova  za uspešnu osposobljenost. Ali uz Vašu ličnu motivisanost  ključna  je i motivisanost  stručnih osoba koje će Vas podučavati da usvojite potrebna znanja i veštine da bi u budućnosti  postali i ostali siguran vozač.
Nažalost opšte  je poznato da je danas drumskii saobraćaj  jedan od najopasnijih segmenata društvenog  života sa svakodnevnim tragičnim posledicama po živote ljudi. I to posebno mladih ljudi koji uglavnom  upravljaju vozilima B ili A kategorija (automobili ili motocikli).

Mi smo autoškola specijalizovana  za osposobljavanje kandidata  za vozače isključivo

B  kategorije

Za to smo stručni, osposobljeni i visoko motivisani. Osnovni moto nam je

ZNANJE – VEŠTINA – SIGURNOST

• Auto skola beograd - Testovi
    Obuka vozača B kategorije

iU našoj auto školi instruktori imaju višegodišnje iskustvo u struci u direktnoj praktičnoj obuci polaznika i nosioci su licence za Instruktora vožnje Agencije za bezbednost saobraćaja  Republike Srbije i lično  sam osoba sa aktivnim stručnim iskustvom u ovoj delatnosti preko 20 godina. Stoga, ukoliko ste doneli odluku o upisu u autoškolu nemojte da to bude slučajnost kao što se biraju kombinacije u igrama na sreću već odaberite znanje, veštinu i sigurnost. Ukoliko se pri tom odlučite za našu autoškolu  učinićemo sve u stručnom i svakom drugom pogledu da opravdamo Vaše  poverenje.

Zahvaljujem na pažnji,
stručni direktor  autoškole  Kostić plus
Slavoljub Kostić, ing. Drumskog saobraćaja
tel. 064 /1297 596

Posebna poruka i molba roditeljima naših mladih vozača

Molim Vas uključite se u proces osposobljavanja svoje dece jer im je u ovom trenutku neizmerno potrebna  Vaša pomoć, podrška i koristan savet. Neuvažavanje te potrebe često uzrokuje nesigurnost i nesamostalnost, te gubljenje samopouzdanja kod mladih ljudi. Položen vozački ispit člana porodice  je jedini ispit koji unosi zebnju i zabrinutost u svakoj  porodici. Zato upoznajte stručne osobe koje će dati sve svoje stručne i ostale sposobnosti da Vaš mladi vozač kvalitetno usvoji sva potrebna znanja i što veći procenat  veštine da bi sutra bio siguran u saobraćaju  na putevima  u svakom pogledu. Bićemo Vam vrlo zahvalni ukoliko nađete slobodnog  vremena za saradnju.