O NAMA

Auto škola ”Kostić Plus” nalazi se na adresi Smederevski put 94 u Kaluđerici, u Beogradu.

Svojim položajem pokrivamo delove opština Grocke i Zvezdare, što je vrlo pristupačno građanima Kaluđerice,

Vinče, Leštana, Mirijeva, Boleča, Malog i Velikog Mokrog luga i ostalih okolnih naselja. Postojimo i radimo dugi niz godina

kao pouzdan partner svih onih koji žele da savladaju pravila vožnje i ponašanja u saobraćaju.

Dugogodišnje iskustvo nam omogućava da Vam na jednom mestu obezbedimo sve uslove potrebne za uspešno

polaganje vozačkog ispita.

Teoretsku obuku vršimo u veoma prijatnom ambijentu naše škole uz pomoć savremenih nastavnih i tehničkih

sredstava. Dipl. Inž. Saobraćaja sa dugogodišnjim iskustvom i svim neophodnim  licencama  zadužen je za izvođenje teoretske  nastave  prilikom  obuke  naših  kandidata.

Vršimo dodatnu obuku za kandidate koji već imaju vozačku dozvolu Imate vozačku dozvolu ali retko sedate za volan? Rešite se straha, osvežite znanje i uživajte u vožnji. Pripremili smo Vam ponudu uz koju ćete početi provoditi više vremena u svom automobilu i zavoleti vožnju. Dođite u autoškolu Kostić plus  i nakon jednog časa vožnje primetićete razliku.Veoma često se dogodi da položite vozački ispit i da nakon toga retko ili nikada ne vozite. Posledica toga je da više niste sigurni u svoje vozačke sposobnosti i u poznavanje saobraćajnih propisa i sigurnosnih pravila.Nemojte se zabrinjavati ako niste vozili 20 i više godina, jer to je veština koja se nikad ne zaboravlja. Ipak većini vozača koji nisu dugo vozili potrebno je nekoliko časova privikavanja na tehniku vožnje i na vožnju u složenim saobraćajnim uslovima. 

Praktična obuka se održava u vozilu za obuku po vašoj želji, gde se kandidat najpre upoznaje sa vozilom, kako bi kasnije stvorio osećaj sigurnosti u svoje postupke, u donošenju ključnih odluka u saobraćaju. Veći deo praktične obuke posvećen je gradskoj vožnjiradi sticanja iskustva i prilagođavanja situacijama koje postaju svakodnevnica.

Posebne pogodnosti:

  • Izbor vozila po Vašoj želji;
  • Besplatan udžbenik;
  • Najniže republičke cene obuke;
  • Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata;
  • Saradnja sa Zavodom za hitnu medicinsku pomoć;
  • Dolazak na odredište po Vašoj želji.

Sa ponosom ističemo da naša škola godišnje osposobi veliki broj kandidata B kategorije, sa zavidnom prolaznošću.

Naša misija je stvaranje osećaja sigurnosti kod naših kandidata prilikom učestvovanja u saobraćaju i iznad svega osećaja odgovornosti za svoje postupke.

Ukažite nam poverenje i postaćete sigurni i iskusni vozači!

———————————————————–

Auto škola ”Kostić Plus” Kaluđerica, Beograd

Radno vreme: 10:00 – 17:00h

Share This!